Lappeenrannan sydämessä vuodesta 2017

Yhteystiedot

Kulttuuritila Nuijamies
Valtakatu 39, 53100, Lappeenranta

Sähköposti: kulttuuritila@nuijamies.fi
Puhelin virka-aikana: +35844 986 2924
Puhelin iltaisin (ke-la) ravintolaan: +35850 338 3345

Nuijamiehen tapahtumat ja toiminta, Media
Mikko Vento, toimitusjohtaja – mikko@nuijamies.fi
+358 44 986 2924

Viestintä ja markkinointi
Kira Pesonen, viestintäkoordinaattori – kira@nuijamies.fi,  +35841 319 6413 
Maria Piiparinen – maria@nuijamies.fi, +35841 497 0218
Ossi Välimäki – ossi@nuijamies.fi
Jaakko Pylkkö – jaakko@nuijamies.fi


Yhtyeiden, artistien, esiintyjien ym. tarjoukset:
ohjelmisto@nuijamies.fi

Aulakeikat
Ossi Välimäki – ossi@nuijamies.fi

Taidenäyttelyt
Outi Katajamäki – oukataja@gmail.com, +35840 5472271

Laskutus
Marika Rönkkö – marika@nuijamies.fi

Hanketyöntekijä
Juha-Pekka Natunen – jp@nuijamies.fi
+358 50 377 3022

Kahvila ja catering:
ravintola@nuijamies.fi +358 50 377 3398

Kulttuuritila Nuijamies ry:n hallitus
hallitus@nuijamies.fi

Puheenjohtaja – Outi Katajamäki oukataja@gmail.com, +35840 5472271
Varapuheenjohtaja – Aapo Stavén
Sihteeri – Milja Littow
Taloudenhoitaja – Sami Manninen
Jäsen – Mikko Vento
Jäsen – Jukka Olkkonen

Laskutustiedot Kulttuuritila Nuijamies ry

IBAN/OVT

003728659683

FI6456200920521878

Operaattori

Maventa (003721291126)

Osuuspankki (OKOYFIHH)

Aineistomuoto

Finvoice

Finvoice

Y-tunnus: 2865968-3

 

 

 

Laskutustiedot Bar Nuija

IBAN/OVT

003731066547

FI3841080011537266

Operaattori

Maventa (00372191126)

Omasp (ITELFIHH)

Aineistomuoto

Finvoice

Finvoice

Skannauspalvelu:
31066547@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Y-tunnus: 3106654-7

Verkkolaskutus

Aineistomuoto: Finvoice

Operaattorit

Maventa

Maventa
(003721291126)

IBAN/OVT
003728659683

Osuuspankki

Osuuspankki
(OKOYFIHH)

IBAN/OVT
FI6456200920521878