Lappeenrannan sydämessä vuodesta 2017

Yhteystiedot

Kulttuuritila Nuijamies
Valtakatu 39, 53100, Lappeenranta

Sähköposti: kulttuuritila@nuijamies.fi
Puhelin: +35844 986 2924

Tuotanto
Mikko Vento, toimitusjohtaja – mikko@nuijamies.fi
+358 44 986 2924
Nuijamiehen tapahtumat ja toiminta, media, tilan vuokraus, tapahtumien ja artistien tarjoukset diiliehdotuksineen

Jenni Silvennoinen, apulaistuottaja – jenni@nuijamies.fi
+358 50 307 6264
Nuijamiehen tapahtumat ja toiminta, tapahtumien ja artistien tarjoukset diiliehdotuksineen

Markkinointi
Kira Pesonen, viestintäkoordinaattori – kira@nuijamies.fi
Lippukauppa, somet, markkinointi, graafiset työt, tiedotus, viestintä, tapahtumakalenterit, julisteet, flyerit, printtimainonta

Jaakko Pylkkö – jaakko@nuijamies.fi
Valokuvaus, digimainonta, graafiset työt

Aulakeikat
Tatu Telenius – tatu@nuijamies.fi

Taidenäyttelyt
Outi Katajamäki – oukataja@gmail.com, +35840 5472271

Laskutus
laskutus@nuijamies.fi

Bar Nuija ja catering:
ravintola@nuijamies.fi 

Talkoolaiset:
Paula Heino-Linnahalme – paula@nuijamies.fi
Vapaaehtoisten rekry ja muu yhteydenotto, työharjoittelut ym.

Kulttuuritila Nuijamies ry:n hallitus
hallitus@nuijamies.fi

Puheenjohtaja – Outi Katajamäki oukataja@gmail.com, +35840 5472271
Varapuheenjohtaja – Jukka Olkkonen
Sihteeri – Milja Littow
Talousvastaava – Sami Manninen sami@nuijamies.fi
Jäsen – Mikko Vento mikko@nuijamies.fi
Jäsen – Anu Hyrkkänen